Naujos knygos vaikams

Grianni Rodari „Čipolino nuotykiai“

Čipolinas sutelkia visą būrį draugų ir išsiruošia vaduoti tėvo bei kitų kalinių. Veikėjų laukia daugybė nuotykių ir netikėtumų. Jiems teks nugalėti piktą Citrono pakaliką kavalierių Pomidorą, bėgti nuo draugus medžiojančio seklio Morkos ir susidurti su piktuoju Apelsinu.  
Tai gerai žinoma istorija vaikams, kurią sukūrė italų autorius Gianni Rodari. Knygos siužetas vystomas originaliame pasaulyje, kuriame gyvena sužmogintos daržovės. 

​​​Užsisakykite  

„Mopsas“

Šiandien – mopso gimtadienio vakarėlis!

​Susipažink su jo draugais ir eikite drauge pašėlti! 
Paspausk visų draugų nosytes ir išgirsi 8 netikėtus garsus!

​​​Užsisakykite  

J. K. Rowling „Kvidičo istorija“

Jei esate svarstę, iš kurgi atsirado Aukso Šmaukštas, kaip išrasti muštukai arba kodėl ant Vigtono „Klajūnų“ uniformų puikuojasi kapoklė, privalote perskaityti „Kvidičo istoriją“. Šią neįkainojamą knygą kasdien atsiverčia jaunieji kvidičo gerbėjai visame pasaulyje.​​​

Užsisakykite  

„Pingvino puodukas“

Ši istorija apie pingvinuką, kuris išmoko naudotis puoduku. Kaip jam tai pavyko? Paspausk mygtuką ir pasiruošk smagiai ir triukšmingai vakaro pasakėlei.

​​​Užsisakykite  

Aaron Blabey „Blogiukai“

Tai zombių kačiukų sukelta pasaulio pabaiga!

Ar turėtumėte išsigąsti? Pravirkti? Mirti iš baimės? NE! Jums tereikia atsilošti ir stebėti, kaip kailio kuokštai lakstyti į šalis, kai blogiausi pasaulyje geri vaikinai susirems su kniaukiančiomis išprotėjusio Marmelado pabaisomis!

​​​Užsisakykite  

„Gerasis šunelis Bo“

Ji – neseniai ūkyje atsiradusi kumelaitė. Gerasis šunelis Bo labai džiaugiasi galėdamas jai parodyti, kaip tapti tikru žirgu. Bet ar šuniukas kumelaitę gali to išmokyti? Gal pats Bo gaus vertingų pamokų?  
Serija „Gerasis šunelis Bo" skirta skaityti pradedantiems vaikams. Knygos parašytos lengvai ir žaismingai, o kone kiekviename puslapyje yra paveikslėlių!

​​​Užsisakykite  

„Mano pirmieji gyvūnai“

Vartydami šią žaismingą knygelę ir glostydami švelnius kailiukus, mažieji mielai mokysis pirmųjų žodžių apie gyvūnus.

​​​Užsisakykite  

„Mano pirmieji 123“

Vartydami šia žaismingą knygelę, mažieji mielai tyrinės didžiulius minkšto audinio skaičius ir mokytis skaičiuoti iki penkių.

​​​Užsisakykite  

Kęstutis Navakas „Kaip zuikis Zuko nenorėjo būti žvėrių karaliumi“

Trys trumpasakaitės, kuriose genys GE sukurs planą, kaip nebūti vienam ir susirasti draugų. Kiškis KIŠ ir meškėnas MEŠ mokysis linksmai dūkti. O zuikis ZUNO visai nenorės būti karaliumi, nes būti savimi visada smagiau.

​Paskutiniai Nacionalinės literatūros premijos laureato Kęstučio Navako kūriniai buvo ši trumpasakaičių serija.

​​​Užsisakykite  

Kotryna Zylė „Geriausia diena“

Elzė gyvena aštuntame aukšte, augina pomidorą ir kolekcionuoja degtukų dėžutes. Titas – jos kaimynas iš ketvirto aukšto, pasiryžęs kartu su vėžliu Albinu pakilti į kosmosą. Abiejų vaikų kasdienybė kupina nuotykių ir idėjų, bet netikėtai išaušta blogoka diena. Kaip ją pataisyti? Ar gali būti, kad svarbiausi atradimai slepiasi ten, kur jų visai nesitikime?

​​​Užsisakykite  

Lucy Rowland, Ben Mantle „Kitokia trijų paršiukų istorija“

– Vilkas! – suriko choru visi.
 O kėslai jo būna visad pikti.
Dar perversi puslapį ir bus prie namų...
O ne! Gali būti, kad jau per vėlu!

Kuomet Beno pasaka prieš miegą buvo netikėtai nutraukta, į jo namus atkeliavo trys maži draugiški paršiukai. Tačiau ir piktas pilkas Vilkas netoliese... Galbūt šį kartą istorija pakryps netikėta linkme?

Šį knyga – užburianti, šmaikšti, rimuota pasaka apie tai, kad kiekvienas nusipelno galimybės būti draugu.

​​​Užsisakykite  
© PigiosSvetaines.lt