Edukacinės veiklos bibliotekoje

„Piešimas spalvotu smėliu“

Kūrybinis užsiėmimas piešiant spalvotu smėliu – puikus būdas atsipalaiduoti. Ši edukacija tinka įvairaus amžiaus vaikams. Kūrybos procesas yra nesudėtingas, tad kiekvienas gali laisvai kurti, žaisti spalvomis, fantazuoti. Spalvingas paveikslėlis leidžia pasijusti kūrėju, džiugina, suteikia daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Edukacijos metu vaikai kūrybiškai ir turiningai praleidžia laiką, kiekvienam skiriamas dėmesys, suteikiama jauki ir rami aplinka bibliotekoje.
​Registruotis tel. (8 349) 52 940 arba
„Sensoriniai skaitymai“

Ši edukacinė programa skirta 4–12 metų vaikams, turintiems autizmo spektro sutrikimą arba kalbos ir komunikacijos sunkumų. Naudojant įvairias vizualines, taktilines priemones ir  pasitelkiant visus pojūčius teksto prasmė perteikiama taip, kad vaikas bent iš dalies gebėtų suprasti pasakojimą. Sensorinių skaitymų eigą sudaro trys dalys – istorijos skaitymas pasitelkiant pojūčius, praktinė užduotis pagal knygos tekstą, žaidimai.
​Registruotis tel. (8 349) 52 940 arba
„Mano knygos skirtukas“

​E​dukacijos metu dalyviai sužino knygos skirtuko istoriją, gali panaudodami tradicines ir netradicines medžiagas sukurti knygos skirtuką. Vaikai ugdo savo meninius ir kūrybinius gebėjimus, skatina saviraišką ir pajaučia kūrybinį džiaugsmą. Edukacijos trukmė 45 min., skirta 1–4 klasių vaikams.
​Registruotis tel. (8 349) 52 940 arba
„Skaityk išmaniai“

​Šio užsiėmimo metu siekiama skatinti vaikus skaityti knygas jiems priimtiniausiu būdu, supažindinti moksleivius su elektroninėmis knygomis ir interaktyviąją biblioteka bei pamokyti, kaip galima pasiskolinti knygas nuotoliniu būdu ir supažindinti su elektroninių knygų skaitymu išmaniuosiuose įrenginiuose. Edukacijos trukmė 45 min., skirta 5–9 klasių mokiniams.
​Registruotis tel. (8 349) 615 94 arba
​el. paštu: info@jonbiblioteka.lt
„EBRU – tapyba ant vandens“

​Edukacijos metu kiekvienas vaikas turi galimybę prisiliesti prie kūrybinės patirties. Naudodami teptukus ir lazdeles, dalyviai gali džiaugtis procesu ir sukurti savo piešinį. Tapybai ant vandens nereikia specialių meninių gebėjimų, šią piešimo techniką lengvai įvaldo įvairaus amžiaus vaikai. Tapyba ant vandens ramina, išlaisvina jausmus, skatina kūrybiškumą, kelia geras emocijas. Edukacijos trukmė 45 min., skirta 1–6 klasių mokiniams.
​Registruotis tel. (8 349) 52 940 ​arba
„Kibk rankomis į modeliną“

​​Kūrybinio užsiėmimo tikslas – išmokyti vaikus dirbti su modelinu, susipažinti su darbelių iš šios medžiagos ypatumais, formavimo ir dekoravimo būdais. Edukacijos metu vaikai lipdo, konstruoja ir išmoksta, nuotaikingai formuodami atskiras detales, sukurti nepakartojamą darbelį. Edukacijos trukmė 45 min., skirta 1–4 klasių vaikams.
​Registruotis tel. (8 349) 52 940 arba
​el. paštu: abonementas@jonbiblioteka.lt
„Piešimas ant akmenukų“

​​Šio užsiėmimo metu vaikai įgyja kūrybinės patirties ir turi galimybę sukurti spalvingą, nuotaikingą ir originalų piešinį ant akmenuko. Taip pat susipažįsta su piešimo ant akmens technika ir dažniausiai naudojamomis priemonėmis, pajaučia kūrybos džiaugsmą ir įdomiai praleidžia laiką. Edukacijos trukmė 45 min., skirta 1–4 klasių mokiniams.

​Registruotis tel. (8 349) 52 940 arba
„Piešimas ant stiklo arba dekoravimas vitražiniais dažais“

​​Edukacijos tikslas supažindinti vaikus su dekoratyvinės dailės šaka ir vitražiniais dažais. Dalyviai gali sukurti spalvingą, originalų piešinį ant pasirinkto stiklinio paviršiaus, išmoksta nupiešti kontūrą ir jį užpildyti pasirinktomis spalvomis. Edukacijos trukmė 45 min., skirta 1–6 klasių mokiniams.

​​Registruotis tel. (8 349) 52 940 arba
„LEGO robotai“

Konstravimo užsiėmimo metu vaikai supažindinami su konstruktoriumi „LEGO minstorms“ ir dirbdami komandose išmoksta sukonstruoti važiuojantį robotą. Edukacijos trukmė 45 min., skirta 3–5 klasių mokiniams.

​Registruotis tel. (8 349) 615 94 arba
el. paštu: info@jonbiblioteka.lt
„Išnykę, bet nepamiršti“

Tai pažintis su penkiais Jonavos miesto istoriniais pastatais. Įsivaizduokime, kad miestas tarsi didelė dėlionė, sudaryta iš daug skirtingų detalių. Tos detalės – tai mieste esantys pastatai, gyvenantys ir kuriantys žmonės, kasdieniai įvykiai. Miesto dėlionė bėgant laikui kinta, vienas detales keičia kitos ir taip neatpažįstamai pasikeičia miesto veidas. Išsaugojus senąsias detales, galime sudėlioti miesto istoriją.
Edukacijos dalyviai dirbdami komandose iš pateiktų užuominų, nuotraukų, įvairių istorinių faktų sudėlios Jonavos miesto dėlionę ir pristatys vieni kitiems. Edukacijos trukmė 50 min., skirta 5–7 klasių mokiniams.

​Registruotis tel. (8 349) 61 594 arba
el. paštu: info@jonbiblioteka.lt
© PigiosSvetaines.lt