Edukacinės veiklos bibliotekoje

„Knygelių įrišimo dirbtuvės“

​Edukacijos dalyviai sužino apie knygrišystės amatą, susipažįsta su knygų įrišimo ir iliustravimo technika. Vaikai tampa knygrišiais – gamina knygos viršelį, priešlapius, puslapius, siuva, klijuoja savo gaminamą knygelę, o pasigaminę kūrybiškai ją iliustruoja.  ​

​Edukacijos trukmė 60 min., skirta 3-5 klasių mokiniams.
​Registruotis tel. (8 349) 61 594 arba el. paštu: kraštotyra@jonbiblioteka.lt
„Mano knygos skirtukas“

​E​dukacijos metu dalyviai sužino knygos skirtuko istoriją, gali panaudodami tradicines ir netradicines medžiagas sukurti knygos skirtuką. Vaikai ugdo savo meninius ir kūrybinius gebėjimus, skatina saviraišką ir pajaučia kūrybinį džiaugsmą. Edukacijos trukmė 45 min., skirta 1-4 klasių vaikams.  
​Registruotis tel. (8 349) 52 940 arba el. paštu: abonementas@jonbiblioteka.lt.
„Skaityk išmaniai“
​Šio užsiėmimo metu siekiama skatinti vaikus skaityti knygas jiems priimtiniausiu būdu, supažindinti moksleivius su elektroninėmis knygomis ir interaktyviąją biblioteka bei pamokyti, kaip galima pasiskolinti knygas nuotoliniu būdu bei supažindinti su elektroninių knygų skaitymu išmaniuosiuose įrenginiuose. Edukacijos trukmė 45 min., skirta 5-9 klasių mokiniams. ​​
​Registruotis tel. (8 349) 615 94 arba el. paštu: internetoskaitykla@jonbiblioteka.lt. 
„EBRU – tapyba ant vandens“
​Edukacijos metu kiekvienas vaikas turi galimybę prisiliesti prie kūrybinės patirties. Naudodami teptukus ir lazdeles, gali džiaugtis procesu ir sukurti savo piešinį. Tapybai ant vandens nereikia specialių meninių gebėjimų, šią piešimo techniką lengvai įvaldo įvairaus amžiaus vaikai. Tapyba ant vandens ramina, išlaisvina jausmus, skatina kūrybiškumą, kelia geras emocijas. Edukacijos trukmė 45 min., skirta 1-6 klasių mokiniams. ​​
​Registruotis tel. (8 349) 52 940 arba el. paštu: abonementas@jonbiblioteka.lt. 
„Kibk rankomis į modeliną“
​​Kūrybinio užsiėmimo tikslas – išmokyti vaikus dirbti su modelinu, susipažinti su darbelių iš modelino ypatumais, formavimo ir dekoravimo būdais. Edukacijos metu vaikai lipdo, konstruoja ir išmoksta, nuotaikingai formuodami atskiras detales, sukurti nepakartojamą darbelį. Edukacijos trukmė 45 min., skirta 1-4 klasių vaikams. 
​Registruotis tel. (8 349) 52 940 arba el. paštu: abonementas@jonbiblioteka.lt. 
„Piešimas ant akmenukų“
​​Šio užsiėmimo metu vaikai įgyja kūrybinės patirties ir turi galimybę sukurti spalvingą, nuotaikingą ir originalų piešinį ant akmenuko. Taip pat susipažįsta su piešimo ant akmens technika ir dažniausiai naudojamomis priemonėmis, pajaučia kūrimo džiaugsmą ir įdomiai praleidžia laiką. Edukacijos trukmė 45 min., skirta 1-4 klasių mokiniams.
​Registruotis tel. (8 349) 52 940 arba el. paštu: abonementas@jonbiblioteka.lt.
„Piešimas ant stiklo arba dekoravimas vitražiniais dažais“
​​Edukacijos tikslas supažindinti vaikus su dekoratyvinės dailės šaka ir vitražiniais dažais. Dalyviai gali sukurti spalvingą, originalų piešinį ant pasirinkto stiklinio paviršiaus, išmoksta nupiešti kontūrą ir jį užpildyti pasirinktomis spalvomis. Edukacijos trukmė 45 min., skirta 1-6 klasių mokiniams.
​​Registruotis tel. (8 349) 52 940 arba el. paštu: abonementas@jonbiblioteka.lt.
„LEGO robotai“
Konstravimo užsiėmimo metu vaikai supažindinami su konstruktoriumi „LEGO minstorms“ bei dirbdami komandose išmoksta sukonstruoti važiuojantį robotą. Edukacijos trukmė 45 min., skirta 3-5 klasių mokiniams.
​Registruotis tel. (8 349) 615 94 arba 
​el. paštu: internetoskaitykla@jonbiblioteka.lt.
„Išnykę, bet nepamiršti“
Tai pažintis su penkiais Jonavos miesto istoriniais pastatais. Įsivaizduokime, kad miestas tarsi didelė dėlionė, sudaryta iš daug skirtingų detalių. Tos detalės – tai mieste esantys pastatai, gyvenantys ir kuriantys žmonės, kasdieniai įvykiai. Miesto dėlionė bėgant laikui kinta, vienas detales keičia kitos ir taip neatpažįstamai pasikeičia miesto veidas. Išsaugojus senąsias detales, galime sudėlioti miesto istoriją.
Edukacijos dalyviai dirbdami komandose iš pateiktų užuominų, nuotraukų, įvairių istorinių faktų sudėlios Jonavos miesto dėlionę ir pristatys vieni kitiems. ​Edukacijos trukmė 50 min., skirta 5-7 klasių mokiniams.  ​​
​Registruotis tel. (8 349) 61 594 arba el. paštu: kraštotyra@jonbiblioteka.lt
© PigiosSvetaines.lt